adidas Originals Superstar 82 Pink/ Creamy EUR 46

Hodně oblíbený produkt adidas Originals Superstar 82 Pink/ Creamy od dodavatele kvalitních produktů adidas Originals snadno najdete teď za super peníze! K sehnání zrovna v akci za 2 999 Kč. EAN: 4065418128889
adidas Originals Superstar 82 Pink/ Creamy EUR
2 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

adidas Originals Superstar 82 Pink/ od dodavatele s dlouholetou historií adidas Originals. Právě se díváte na dokonalou reedici původního modelu s moderními prvky. Zavaž si tkaničky na těchto nových Superstars z archivu. Mají stejnou velikost, tvar a detaily jako originál z roku 1982, jsou vybaveny autentickým jazykem basketbalových párů z 80. a 90. let a nechybí jim ani přepychový zlatý kovový trojlístek. Abychom nezapomněli, jejich svršek z prvotřídní kůže se pyšní také matnými semišovými třípruhy a patními záložkami. Vítězství na každém kroku.

Tento výrobek je částečně vyroben z recyklovaného materiálu pocházejícího z výrobního odpadu, jako je například šrot, a také ze spotřebitelského odpadu z domácností, což snižuje potřebu používat nové suroviny, které mají větší dopad na životní prostředí.