sneaker-mag.cz

Break & Walk Černé nízké válenky s pony vzorem Break&Walk Velikost: 36

Tento exkluzivní výrobek Break & Walk Černé nízké válenky od známého dodavatele Break & Walk můžete pořídit již dnes v akci! V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč. EAN: EI209131PONYNEGRO-36
Break & Walk Černé
Popis produktu

Válenky se vezou na vlně popularity a my říkáme: Naprosto zaslouženě!

Jen málokterá značka je však dokáže udělat tak, aby vám udělali radost opravdu na dlouho. A kdo to dokáže na 100%? Španělská značka Break&Walk. Používá jen ty nejkvalitnější materiály, které nejenže báječně zahřejí a naprosto skvěle vypadají, ale také dlouho vydrží. Povrch černých válenek s trendy pony vzorem je z jemně vybroušeného mikrovlákna a uvnitř jsou vystlané extra jemným a teplým kožíškem. Vaše nohy se tak během okamžiku zamilují. Válenky stojí na kvalitní podrážce, která vám s přehledem vydrží několik sezon. Na patě je našité logo značky, které říká, že to s kvalitou a stylem myslíte vážně. Válenky co mají 10 bodů z 10 a vás tak budou často doprovázet. Skvělá volba.

  • Vnější materiál: mikrovlákno
  • Vnitřní materiál: mikrovnákno
  • Podrážka: syntetika

 

f06566df2e178d3ef6ba8cfe970ad846

 

Tabulka velikostí BREAK@WALK:

 tabulka_velikosti_1

 

Další parametry: Velikost 36. Barva černá. Vnější materiál 100% syntetický materiál. Vnitřní materiál 100% umělé mikrovlákno. . . . . . .