sneaker-mag.cz

Break & Walk Černé nižší krokodýlí dámské holínky Break&Walk Velikost: 36

Kvalitní a velmi žádaný produkt Break & Walk Černé nižší krokodýlí dámské holínky Break&Walk Velikost: od značky s dlouholetou tradicí Break & Walk k dostání tady teď extra se slevou. Nyní za 1 699 Kč. EAN: FI212433NEGRO-36
Break & Walk Černé nižší krokodýlí dámské holínky Break&Walk
Ověřit dostupnost
Značka: Break & Walk
1 699
Popis produktu

Podzimní a zimní holínky pronikly do módního světa jako uragán a to takovým způsobem, že z trůnu zimních bot sesazují staré známé kozačky. A světe div se, každoročně jsou krásnější a krásnější. A premiantem v této disciplíně – navrhování a výrobě luxusních holinek – je španělská značka Break&Walk.

Tyto tříčtvrteční nižší holinky mají gumovou základnu, která u kotníku přechází v nádherné a trendy zpracování krokodýlí kůže. Oba povrchy jsou oddělené stříbnou kovovou sponou s logem značky a řemínkem s rozepinatelnou přezkou.

Nádherné stylové 3/4 holinky, které unosíte od začátku podzimu do konce jara! A pak budete odpočítávat dny, kdy se k nim zase budete moci vrátit.

  • Vnější materiál: guma, mikrovlákno
  • Vnitřní materiál: textil, mikrovlákno
  • Podrážka: guma

 

Tabulka velikostí BREAK@WALK:

 tabulka_velikosti_1

Další parametry: Velikost 36. Barva černá. Vnější materiál 100% syntetický materiál. Vnitřní materiál 100% umělé mikrovlákno. . . . . . .