sneaker-mag.cz

Černé děrované voňavé baleríny Terra & Aqua Velikost: 36

Tento velmi oblíbený kousek Černé děrované voňavé baleríny Terra & Aqua od skvělé značky Terra & Aqua jde sehnat u nás právě napořád výhodně. V akci za cenu 999 Kč. EAN: 748200AMONTREALBLACK-36
Černé děrované voňavé baleríny Terra &
Popis produktu

Krása nemusí vždy znamenat bolest a nepohodlí. Brazilská značka Terra&Aqua dokazuje, že tomu může být přesně naopak! Černé děrované baleríny do špičky, které vám dodají šarm a půvab, aniž byste se musela strachovat, jak to v nich zvládnete celý den. Jsou vyrobeny z voňavého PVC materiálu, který je vyvinutý tak, aby byl příjemný na kůži a zároveň vypadal opravdu stylově. Mají úžasnou sladkou vůni, kterou si díky speciálnímu materiálu a technologii výroby uchovají po celou dobu nošení. Baleríny mají velice pohodlnou stélku, která tlumí došlápnutí a dělá chůzi přirozenou a pohodlnou. Na špičce jsou ozdobené zlatavými kovovými tečkami a stojí na 1 cm vysokém podpatku.

Opravdu chytrá volba, pokud hledáte baleríny pro všestranné použítí a zároveň si chcete užít co největší pohodlí. 

 

  • Vnější materiál: parfemované PVC
  • Vnitřní materiál: parfemované PVC

 

 terraaaqua

 

Tabulka velikostí TERRA&ÁGUA:

 tabulka_velikosti_1

Další parametry: Velikost 36. Barva černá. Vnější materiál 100% parfemované PVC. Vnitřní materiál 100% parfemované PVC. Podrážka 100% parfemované PVC. . . . . .